Cadro de persoal

OFICINAS XERAIS


Enmanuel López Ares (Secretario-interventor)

Contacto Electrónico:

Isabel Mª Castro Añón (Administrativa)

Contacto Electrónico:

isabel.castro@laxe.es


Alejandra Castro Añón (Administrativa)

Contacto Electrónico:

alejandra.castro@laxe.es

Sandra Vázquez Mira (Administrativa)

Contacto Electrónico:

sandra.vazquez@laxe.es


OFICINAS XERAIS - XULGADO DE PAZ

Ángela Devesa Vidal (Administrativa)

Contacto Electrónico:

anxela.devesa@laxe.es


SERVIZOS SOCIAIS

Mª Dolores Antelo Collazo (Traballadora Social)

Contacto Electrónico:

dolores.antelo@laxe.es


Mariló Porteiro Rodríguez
(Técnico de Intervención Familiar)

Contacto Electrónico:

dolores.porteiro@laxe.es


DEPORTES

Julio Torreira López (Técnico deportivo)

Contacto Electrónico:

julio.torreira@laxe.es


Alejandro Malvido Puentes (Monitor de deportes)


Contacto Electrónico:

alejandro.malvido@concellodelaxe.com


TURISMO, EDUCACIÓN E XUVENTUDE

Joaquín Vidal Martínez (Información Xuvenil, Turismo, Consumo e Museo do Mar)

Contacto Electrónico:

joaquin.vidal@laxe.es


Mª José Mato Figueiras (Guia turístico - medioambiental)

Contacto Electrónico:

maria.mato@laxe.es


CULTURA

Tamara Salvadores Villanueva (Animadora Cultural)

Contacto electrónico:

cultura@concellodelaxe.com


Xosé A. Esmorís Gómez (Arquiveiro-bibliotecario)

Contacto Electrónico:

xose.esmoris@concellodelaxe.com


Victor García Pose (Mestre de Música)

Contacto Electrónico:

victor.garcia@concellodelaxe.com


EMPREGO E PROMOCIÓN ECONÓMICA

Emilia Albores Lema (Técnico de emprego)

Contacto Electrónico:

emilia.albores@laxe.es


Mª Carmen Varela Campos (Orientadora Laboral)

Contacto electrónico:

laxeorientacionlaboral@concellodelaxe.com


URBANISMO

Antonio Corrochano Corrochano (Arquitecto)

Contacto Electrónico:

urbanismo@laxe.es


OPERARIOS MUNICIPAIS

Alfredo Ángel Lema Agra 

José Manuel Santos Pose 

Francisco Javier Cundíns Pose 

Pablo Martínez Romero


Portal cidadán de Laxe © by Abertal